Përcillet për në banesën e fundit Ariela Murataj

0
225

E veshur me të bardha, një ëndërr qe nuk mundi ta realizonte sa ishte gjalle, është përcjell sot për në banesën e fundit 21-vjeçarja e vrare ditën e djeshme nga ish-shoku i klasës së saj qe donte dhe kërkonte me insistim lidhje dashurie.

Ajo u qëllua me një plumb në kokë përpara fakultetit të mjekësisë, teksa ishte e shoqëruar nga e motra dhe kushërira.

Nga plagët e marra, Ariela Murataj, 21-vjeçarja studentja e ekselencës, gjeti vdekjen e menjëhershme.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here