Meta flet për marrëdhëniet me Ramën, Bashën dhe Berishën, ja si janë sot

0
223

I pyetur se si janë sot marrëdhëniet mes presidentit dhe kryeministri, kreu i shtetit Ilir Meta u shpreh:

“Si institucion, marrëdhëniet e mia me të gjitha institucionet kanë qenë dhe mbeten bashkëpunuese. Unë nuk i imponoj askujt bashkëpunim dhe shpresoj që edhe të tjerët të jenë të tillë. Jemi takuar disa herë, edhe vetëm për vetëm dhe kemi folur për çështje të ndryshme. Nuk jemi këtu për të treguar histori, jemi këtu për disa çështje shumë të rëndësishme. Jam takuar edhe me Lulzim Bashën. Me Berishën? Dihet që kam një afeksion, por unë jam i hapur me të gjithë faktorët”.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here