Mjekët i heqin tubat, vdes i riu shqiptar në Francë

0
221

Ka ndërruar jetë 23­vjeçari nga Shkodra Florenc Beqiraj, i cili ndodhej prej ditësh në koma në Marsejë të Francës.

Kështu raporton korrespondenti i “Report Tv” në Francë, i cili në një lidhje direkte me këtë televizion tha se kishte komunikuar me të atin e Florencit dhe ai i kishte treguar se Florenci ka ndërruar jetë pasi mjekët i hoqën tubat e oksigjenit që e mbanin në jetë, megjithëse ai kishte kundërshtuar.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here