U konfliktuan për mes tyre për plazhin publik, 41-vjeçarin tenton të godas dhe oficerin e policisë

0
153

Kundërshton dhe ushtron dhunë fizike ndaj punonjësit të policisë, arrestohet në flagrancë nga policia !

Policia ka bërë arrestimin në flagrancë të shtetasit : Ismail.S., 44 vjeç, banues në Vlorë.

Policia ka bërë arrestimin e tij pasi më datë 04.08.2017, në vendin e quajtur ”La Plaja”, në Ksamil, ka kundërshtuar dhe ka ushtruar dhunë fizike ndaj punonjësit të policisë, i cili kishte shkuar për të zgjidhur një konflikt lidhur me një plazh publik midis shtetasit D.Z. dhe I.S.(kunati i shtetasit D.Z.) me shtetasin F.P..

Materialet u referuan në Prokurori ndaj tij për veprën penale ”Kundërshtim i punonjësit të policisë së rendit publik”, parashikuar nga neni 236/2 i Kodit Penal.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here