Shembet shatërvani tek rrethrrotullimi i Zogut të Zi (Video)

0
641

Shatërvani që ndodhej në rrethrrotullimin te “Zogu i Zi” është prishur nga fadromat e Bashkisë Tiranë, duke u kthyer në një kantier ndërtimi. Burime nga bashkia, të kontaktuar nga “Report Tv”, bëjnë me dije se bëhet fjalë për një rehabilitim të rrethrrotullimit për t’u bërë më i  përshtatshëm.

Pritet një ngushtim i pjesës me ujë, dhe gjithashtu do të shtohet edhe gjelbërimi. Ndërsa po mendohet edhe ndërtimi i një instilacioni, i ngjashëm me atë te Brryli, për të identifikuar Zogun e Zi, ndërsa më shumë detaje rreth projektit pritet të dalin ditën e nesërme.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here