Vlorë, gjendet një i vdekur në det

0
215

Një person ka qënë i vdekur dhe është hedhur në det ndërsa i tillë

Një person i pajetë është gjetur në detin e Vlorës, mes ishullit të Sazanit dhe gadishullit të Karaburunit, mëngjesin e sotëm.

Identiteti i viktimës nuk duhet ende. Kufoma është pikasur fillimisht nga disa peshkatarë.

Dyshimet e para të policisë janë se bëhet fjalë për një nga personat e zhdukur së fundmi në Vlorë.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here