Çfarë po ndodh? Flakë dhe tension pranë cadrës tek Kryeministria (VIDEO)

0
368

Simpatizantë të PD-së kanë hedhur fishekzjarrë dhe flakadanë në afërsi të Kryeministrisë. Nuk dihen ende arsyet e këtij acarimi, por situata është tensionuar papritur. Sot u bënë 55 ditë që opozita proteston ne pjesën e bulevardit para kryeministrisë në kërkim të qeverisë teknike. Flakadanet jane hedhur per disa minuta. Ne ato momente jane afruar me shume forca policie, por nuk ka pasur konfrontim. Raportohet se nuk ka te lenduar apo deme materiale. Mesohet se situata eshte qetesuar duke mos shenuar incidente te metejshme.

Video:
Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here