Gazetari Hila në çadrën e lirisë: Rama duhet ndalur

0
265

Gazetari Dritan Hila foli nga çadra e Partisë Demokratike dhe pavarësisht se theksoi që ndan mendime të ndryshme me demokratët, u shpreh se Rama duhet ndalur. Ai theksoi se është koha që Partia Demokratike, të  ndërtojë një lidership të ri, pasi vendi nuk ka luksin të humbasë PD – në.

“Rama duhet ndalur, sepse së pari ka zhgënjyer idealet e saj partie që përfaqëson,” – tha Hila nga sheshi i lirisë.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here