Foto/ Berisha: Kudo tritol, Tahiri e “djeg” në diskotekë

0
203

Ish-Kryeministri Berisha ka reaguar në Facebook pas 3 rasteve me shpërthim tritoli në vendin tonë. Sipas Berishës neglizhenca e policisë ka shkaktuar 6 të plagosur në 6 orë.
Reagimi i Berishës:

Mbreme ne Tritolistan; tritol, tritol dhe vetem tritol!?!

– Ketij i thone rende
– Tre tritole ne 6 ore, ne Vaqar, Burrel, Fier
– 6 te plagosur
– atentatoret ne drejtim te paditur
– policia ne krye te detyres!!
– Saje qorri ne diskotek! sb

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here