Përmbytjet në Maqedoni, Totozani: Ngushëllimet më të ndjera, duhet të jemi bashkë në këtë dhimbje të madhe

0
136

Avokati i Popullit, Igli Totozani, shpreh keqardhjen më të thellë për humbjen e jetëve njerëzore gjatë përmbytjeve  që goditën  shtetin fqinj, FYROM.

Totozani shpreh  ngushëllimet  më të ndjera për familjarët e viktimave, si dhe për të gjithë familjet e prekura nga kjo fatkeqësi  natyrore.

Avokati i Popullit të Shqipërisë shpreh solidaritetin maksimal  në këto ditë të vështira për fqinjët tanë duke theksuar se   “të gjithë duhet të jemi bashkë në këtë dhimbje të madhe”.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here