Asgjësohen 5 mijë rrënjë kanabis në Pukë, poseduesit në drejtim të paditur

0
161

Policia e Pukës ka asgjësuar rreth 5 mijë rrënjë kanabis sativa.

4.000 bimët narkotike ishin të mbjella në pyjet e njohura si Palucaj, ndërsa 1.000 në afërsi të fshati Spac.

Ndërkohë, po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here