Standard.al

Vijon procesi zgjedhor i LSI në njësinë 5 në Tiranë, Gjosha: E lumtur që në krye të shumë organizatave do të kemi zonja me përgjegjësi të jashtëzakonshme

0

Ish-ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha ka publikuar ne Facebook foto nga procesi zgjedhor i LSI në njësinë 5 në Tiranë.

Gjosha shprehet se është shumë e lutmur qe në krye të shumë organizatave do të kete zonja me një përgjegjësi dhe vendosmëri të jashtëzakonshme.

Postimi i plote:

Vazhdojmë me procesin zgjedhor të njësisë 5 në Tiranë. Jam e lumtur që në krye të shumë organizatave do të kemi zonja me një përgjegjësi dhe vendosmëri të jashtëzakonshme. LSI qëndron krah tyre me të gjitha politikat mbështetëse.
Vota e një gruaje ka gjithmonë një peshë të madhe për familjen dhe të ardhmen!

 

Fotografia e Klajda Gjosha
Fotografia e Klajda Gjosha

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.