Standard.al

Me video/ Deri sot nuk e dinim, na e mësoi Rudina Hajdari: ‘Lapraka, kryeqytet i Tiranës’

0

Deputetja Rudina Hajdari, edhe në seancën e sotme, teksa fliste për tryezën e thirrur nga OSBE-së për reformën zgjedhore dhe ndryshimin e sistemit elektoral, lëshoi perlën e rradhës.

Deri sot nuk e dinim që Tirana, kryeqyteti i Shqipërisë, paska një kryeqytet të sajin.

Këtë na i mësoi Rudina, sipas së cilës, kryeqyteti i kryeqytetit është Lapraka.

Dëgjojeni:

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.