Standard.al

Xhensila Myrtezaj si rrallëherë me të brendshme dhe tepër sensuale

0

Pritet që shumë shpejt Xhensila Myrtezaj të publikoj këngën më të re e cila thuhet se do te jetë ritmike.

Por teksa të gjithë po presin këngën e re të saj Xhensila ka lënë me gojë hapur të gjithë ndjekësit e saj me foton e publikuar në Instagram.

Këngëtarja ka pozuar në shtrat e veshur me të brendshme të zeza dhe me këmishë të zbërthyer.

Kjo ëhstë hera e parë që Xhensilën e shohim të pozojë në një mënyrë kaq sensuale.

Këngëtarja ka marrë shumë komplimente nga ndjekësit e saj dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe me këtë  super imazh.

ImageImage

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.