Standard.al

Gjendet një makinë e djegur. Dyshimet e para…

0

Nga të dhënat e para mësohet se kjo makinë është përdorur nga autorët gjatë aksioneve të grabitjes. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për rastin.

Një makinë tip ‘Benz’ është gjetur sot e djegur në Balldre të Lezhës.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.