Standard.al

I dha fund jetës me pistoletë, i riu është djali i “të fortit” të Roskovecit

0

Një 25-vjecar është gjetur i vrarë me armë zjarri në Roskovec.

Mësohet se viktima është ElsidIsufaj dhe dyshohet se është vetëvrarë.

25-vjecari Isufaj ishte konsumator i lëndëve narkotike, ndërsa gjatë periudhës së fundit kishte zhvilluar edhe disa seanca me një psikolog pasi dyshohet të ketë vuajtur nga depresioni.

Elsid Isufaj është djali i të fortit të Roskovecit, Ardian Isufaj.

Ky i fundit është vrarë më 1996 me breshëri automatiku nga pas.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.