Monday, April 5, 2021
Home Fashion

Fashion

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

Cmimet AMA, Daily Mail kryqezon veshjen e Bleones Dhe Bebe Rexhes

Mbremjen e djeshme u zhvillua eventi i vitit American Music Awards, ku u ndane kategori te ndryshme, por vec kesaj u zgjodhen dhe veshjet...

Elegancë e përditëshme! Ja palltot më të bukura për sezonin vjeshtor(Foto)

Disenjatorët çdo vit janë gjithnjë e më kreativë dhe, siç mund edhe të vërejmë, janë gjithnjë e më të thjeshtë në krijimet e tyre,...

Foto/ Fuqia e luleve, ja disa ide si të visheni plot stil gjatë vjeshtës...

Edhe këtë stinë kanë çelur lule të mëdha dhe me ngjyra. Në veshje, sigurisht. Nëse të pëlqen të kesh një paraqitje prej ëndërrimtareje atëherë...

Java e modës në Londër

Stilisti Henry Holland ishte frymëzuar nga marinarët e piratët për koleksionin e tij “Pranverë 2018”, të prezantuar në javën e modës në Londër. Krijimet...

Vjen trendi i frikshëm i vetullave. Kush do të guxonte nga ju?! (FOTO)

Thuajini mirupafshim vetullave me kënd, të holla, dhe shumë të rregullta. Pas vetulla me dredha, jeni gati për një tjetër trend shumë të guximshëm?...

Këshilla për grim të shpejtë në mëngjes

Shumica e femrave sapo të zgjohen nga gjumi në mëngjes ndër gjërat e para që i bëjnë është edhe grimi, i cili shpesh di...

Çfarë fshihet pas “nuk kam çfarë të vesh”

Femrat bashkohen në një mani të përbashkët, e cila gjithnjë e më shumë po shndërrohet në një sindromë femërore: Përjetimi i ankthit të “dollapit...

Ja 3 mënyra për një make-up profesional në kushtet e shtëpisë (FOTO)

"Të theksojmë mollëzat", fatmirësisht, nuk është më diçka e vështirë, por kërkimi për shkëlqimin e përsosur mbetet 100 për qind në trend. Një ngjyrë e...

Nis t’i bëjë thonjtë, estetistja i zbulon të vërtetën e frikshme klientes së saj

Një estetsite i ka shpëtua jetën një klienteje e cila shkoi në qendrën e saj për të lyer thonjtë në ngjyrë të errët në...

Te fundit