Wednesday, May 12, 2021
Home Aktualitet Kronikë

Kronikë

Vrasja e 41-vjeçarit në Elbasan, gjendet një automjet i djegur në Kavajë

Gjendet një automjet i djegur pak minuta pas vrasjes së 41-vjeçarit Everest Çaka në Elbasan. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” se makina është gjetur...

Klodiana Lala bën deklaratën e fortë: Brenda makinës që ndodhi krimi në Vlorë, ndodhej edhe një person i tretë

Gazetarja e kronikës në “News 24”, Klodiana Lala, e ftuar në emisionin “Real Story”, ka treguar të gjithë dinamikën e vrasjes që tronditi Vlorën ditën...

Durrës, një makinë me shpejtësi merr përpara disa automjete në rrugë, njëra bie në kanal

Një aksident rrugor është regjistruar mbrëmjen e sotme tek rrethrrotullimi i Universitetit në Spitallë të Durrësit. Mësohet se një automjet i cili po qarkullonte me...

Saga e krimeve për hakmarrje/ Everest Caka me dy emra, akuzohej për vrasjen e një shtetasi, ekzekutimi i vëllait në Spanjë dhe eliminimi i...

Vrasja e sotme në Elbasan duket se është një sagë e nisur para disa vitesh. Everest Caka ose i njohur ndryshe si Ibrahim Caka...

Nga Brukseli në Elbasan dhe pistat, kushëriri i Spahiut u vra me silenciator 10 ditë pasi zbarkuan belgët

Mbrëmjen e sotme u ekzekutua në Elbasan Everest Çaka rreth 41 vjeç. Ai ishte me gruan në makinë në momentin që mbi trupin e...

Vrasja në Elbasan/ Zbulohet indeniteti i viktimës. Detaje nga ngjarja…

BalkanWeb zbulon identitetin e viktimës së atentatit në Elbasan. Everes Çaka është viktima i atentatit, teksa trupi i tij ndodhet në makinë. Mësohet se e plagosur...

Vendi nuk gjen qetësi, ekzekutohet një person brenda një makine në Elbasan

Një person ka mbetur i vrarë pas të shtënave mbrëmjen e sotme në Elbasan. Ngjarja ndodhi në lagjen “Skënderbej” ku ka pasur një përplasje,...

Kërcet arma në Elbasan, raportohet për një person të plagosur

Të shtëna me armë zjarri pak minuta më parë në Elbasan. Sipas raportimeve paraprake të shtënat janë shënuar në lagjen “Skënderbej” dhe dyshohet se i...

Lajmet e fundit