Thursday, June 13, 2024
Home Mister Page 412

Mister

Vampiri Sava Savanovic tmerron Serbinë pasi i shkatërrojnë shtëpinë

Sava Savanovic, perbindeshi me i frikshem i vendit fqinj, mendohet se eshte i lire pas shkaterrimit te nje mulliri te vjeter qe ka qene...

Një lokal vampirësh, klientëve u shërbehej për të pirë gjak

Filmat e shumtë me vampirë duket se po ndikojnë edhe në jetën e përditshme të njerëzve. Kështu, në Venecia, policia ka zbuluar një lokal,...

Zbulohet një qenie e mistershme në Qipro!

Ka befasuar kjo qenie e mistershme! Për disa është një specie ujore e pazbuluar më parë, madje i familjes së peshkut “qen”. Më e çuditshmja e...

Gruaja mban trupin e vdekur të burrit për 3 vjet në shtëpi, me shpresën...

Një grua ruse ka mbajtur trupin e burrit të saj të vdekur në apartament për 3 vjet, duke urdhëruar fëmijët e saj ti flasin...

Vdes pas 42 viteve në gjendje kome

Vdiq në Majami të Shteteve të Bashkuara në moshën 59-vjeçare, Edwarda O’Bara, pacientja që për 42 vite me radhë qëndroi gjendje kome. O’Bara ra në...

Një fytyrë alieni në dritat e veriut

Një fotografe islandeze mbeti e habitur kur u kthye në shtëpi dhe po kontrollonte fotot e saj të Dritave të Veriut. Mes dritës jeshile...

Poloni, gjendet nën tokë një meteor

Edhe pse shumica e meteoritëve që bien në planetin tonë, digjen në atmosferë, disa prej tyre arrijnë të godasin tokën. Megjithatë zakonisht ata janë...

Kuvend, 40 emrat e firmëtarëve të Aktit të Pavarësisë gdhenden me germa të arta

Për herë të parë, 40 emrat e firmëtarëve të Aktit të Pavarësisë gdhenden me germa të arta në një pllakat në mjediset e Kuvendit...

Te fundit