Wednesday, July 17, 2024
Home Mister Page 4

Mister

VIDEO emocionuese/ Dy muaj në karantinë, gomari ‘qan’ me dënesë kur e sheh pronarin…

Një video emocionuese vjen nga Spanja. Gomari shihet teksa shpërthen në lot kur takon të zotin pas dy muajsh në karantinë.Video është bërë virale...

Kim Jong Un ka vdekur?!? Heqja e portreteve në mënyrë misterioze rrit spekulimet…

Heqja e portretet masive të Kim Il-sung, gjyshi i liderit koreano verior dhe Kim Jong-il, babai qe raportuan dje nga faqja e internetit e...

Zbulohet arsyeja pse meshkujt vdesin më shumë nga koronavirusi…

Gjaku i meshkujve ka nivele më të larta të një enzime që përdoret nga koronavirusi për të infektuar qelizat, në krahasim me gjakun e...

Gruaja bëhet virale për shkak të incidentit në kuzhinë, harroi hapin e rëndësishëm teksa...

Një grua dhe historia e saj janë bërë virale pas një incidenti qesharak.Ajo donte të provone një metodë të parë në internet për të...

Të gjithë sytë nga qielli, sot shfaqet ”Hëna e luleve”, e fundit superhënë e...

Sot do te keni mundesi te shijoni superhenën e fundit të 2020, quajtur ‘Hena e luleve’.Sot në 7 maj sateliti ynë është në një...

A po gënjen Kina? Ja çfarë thonë autoritetet kineze për numrin e të infektuarve...

Kina vijon te ngrej dyshime ndersa raportom se të martën ka regjistruar vetëm një rast të ri me koronavirus dhe asnjë viktimë.Bazuar në këtë...

Ç’po ndodh me burimin e jetës? Dielli në ‘periudhë qetësie’, shndrit më pak se...

Dielli është burimi më i rëndësishëm i energjisë për jetën në Tokë, por sipas një studimi të ri, ai është ‘pak i fjetur’ në...

11 FOTO iluzioniste të mrekullueshme….

Që të realizoni një foto të lezetshme, duhet të bëni më shumë sesa thjesht të shtypni një buton nga një e kamerë e cilësisë...

E frikshme! NASA: Një asteroid do të kalojë sot pranë tokës, ja çfarë pritet...

Një asteroid me një gjerësi prej më shumë se dy kilometra do të kalojë pranë tokës të mërkurën. Shkencëtarët me agjencinë amerikane të hapësirës,...

Foto/ Sëmundja e mistershme po iu merr jetën fëmijëve, dyshohet të ketë lidhje me...

Disa fëmijë pa probleme shëndetësore të tjera kanë vdekur nga një sindromë inflamatore e lidhur me koronavirusin, zbuloi sot sekretari i shëndetësisë Matt Hancock.Mjekët...

Te fundit