Wednesday, July 17, 2024
Home Gol

Gol

Nuk do ta besoni/ Kjo është mosha kur burrat tradhëtojnë më shumë gratë e...

Kur bëhet fjalë për tradhtitë bashkëshortore shpesh njerëzit kanë në mendje pamjen e një djaloshi të ri, të fortë dhe seksi. Ndonëse kjo mund...

Shqipëri-Maqedoni, Gooooool Sadiku

Min 1′ Ka nisur ndeshja Shqiperi-Maqedoni ne nje atmosfere te zjarrte me nje stadium te mbushur plote. Maqedonasit kane nisur topin e pare nga...

10 çmenduri të Botërorit

Historia e futbollit është e mbushur me fakte nga më të çuditshmet dhe meqënëse jemi në prag të Botërorit, po ju propozojmë ato më...

Si nisi ideja e Kupës së Botës?

Kampionati Botëror i Futbollit lindi nga ideja e presidentit të FIFA-s Jules Rimet për të organizuar një turne për ekipet kombëtare, në vitin 1928....

Test Foto

Duka: Trajnerët e huaj ccelës suksesi për kuqezinjtë

Presidenti i federatës është shprehur senë eurian skuadra nuk duhet të ketë presion dhe duhet që të ketë një përfaqësim sa më të mirë Presidenti...

Kombëtarja prezanton uniformën e Francë 2016

 Gjithçka është vendosur për fanellat e Kombëtares për në Europian. Uniformat e reja do të prezantohen për herë të parë për publikun nesër në...

Formacioni historik i Kampionatit Evropian

 Kampionati Evropian ka qenë gjithmonë një kompeticion që ka sjellë emocione. Kjo, pasi ështëvetëm një ndeshje futbolli. Historia e vjetër e kontinentit i...

Miss Univers mohon lidhjen me Neymar

Kohët e fundit në Spanjë janë shtuar shumë zërat për një lidhje të yllit të Barcelonës Neymar me "Miss World", Mireira Lalaguna. Bukuroshja e...

Gjendet kampi stërvitor ku do stërvitet kombëtarja

Trajneri i Kombëtares sonë ka filluar të mendojë që tani se ku do të grumbullohet skuadra jonë para 'Europ 2016". Faqja “International Football Camp...

Te fundit