Aksident i trefishtë në aksin Lezhë-Milot, krijohet trafik i rënduar

0
99

Një aksident i trefishtë ka ndodhur në aksin Lezhë-Milot, në afërsi të kryqëzimit të Shëngjinit.

Tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën. Nga aksidenti nuk ka pasur persona të lënduar, ndërsa është krijuar një trafik i rënduar.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet i aksidentit.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here