Manjani: Hedh hajni një gurë për show te tarraca e bashkisë dhe të gjithë merreni me gurin, jo me hajnin !

0
231

Juristi Ylli Manjani ka ironizuar skandalin më të ri në Bashkinë e Tiranës, ku gra celebruan martesën e tyre, edhe pse ligji shqiptar si njeh martesat brenda të njëjtit seks.

Përmes një statusi në Facebook, Manjani shkruan se të gjithë merren me gurin dhe jo me hajnin që e hodhi atë, duke thumbuar kështu kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj.

“Është hajni më i paskrupullt që kemi futur ndonjëherë në një zyrë shteti o njerëz”, shkruan më tej Manjani.

Postimi i plotë i manjanit Manjanit:

Aman more aman.

Hedh hajni një gurë për shoë te tarraca e bashkisë dhe të gjithë merreni me gurin, jo me hajnin.

Është hajni më i madh e më i paskrupullt që kemi futur ndonjëherë në një zyrë shteti, o njerëz.

Paratë publike që administron vidhen 100%!

Pasuria private, grabitet për ndërtim!

Pasurinë publike e trajton si të veten!

Ky hajn hedh gurë për shoë nga tarraca e bashkisë, që ti harrohen bëmat e hajnisë.

****

Edhe të trashëgohen ato të dyja që u martuan, pavarësisht se pa ligj.

Të rrojnë të lumtura se i ka martuar për shoë një hajn në nevojë për lajm.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here