Këmbimi valutor 20 Maj, ja me sa blihen dhe shiten monedhat e huaja sot

0
103

Në tregun e këmbimit valutor, ditën e sotme (e hënë, 20 Maj), një dollar amerikan do blihet me 91.9 lekë dhe do shitet me 92.8 lekë. Euro sot në tregun shqiptar të këmbimit valutor do blihet me 100 lekë dhe do shitet me 100.7 lekë.

Ndërkohë franga zvicerane do blihet me 100.7 lekë dhe do shitet me 101.7 lekë. Ndërsa paundi britanik do blihet me 116.4 lekë dhe do shitet me 117.3 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për monedhat e huaja:

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here