U hodh nga nëna 42-vjeçare, gjendet trupi i foshnjës së porsalindur në lumin e Tapizës

0
40

Autoritetet kanë arritur të gjejnë trupin e pajetë të foshnjës së porsalindur që u hodh në lumin e Tapizës nga nëna e vetë ditën e sotme.

Foshnja është gjetur te mbeturinat buzë lumit

Raportohet se trupi është dërguar në morgun e Tiranës.

Kujtojmë se 42-vjeçarja ka lindur foshnjën e saj dhe më pas e ka hedhur në ujërat e lumit të Tapizës, duke gjetur vdekjen. Policia sqaroi se foshnja ka lindur në kushtet e shtëpisë.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here