Ç’ndodhi me Endri Stefin, ‘zhduket’ papritur nga skena në Dhërmi (VIDEO)

0
282

Një incident u ka ndodhur këngëtarëve të njohur nga Korça, vëllezërve Endri dhe Stefi Prifti. Së bashku me Aleksandër Gjokën ata ishin të ftuar mbrëmjen e kaluar në një lokal në Dhërmi.

Teksa performonin në skenë, Endri Prifti është “zhdukur” papritur nga skena. Në fakt, këngëtari është fundosur pasi një pjesë e skenës është thyer.

Mësohet se ky incident nuk ka ndaluar performancën e tyre deri në mesnatë dhe se Endri nuk ka pësuar ndonjë lëndim pas incidentit.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here