Ish-ministri i Brendshëm ‘shigjeton’ Ramën, Lleshaj: Kritika që i bëhet publikisht Kurtit, turpëron shqiptarët!

0
265

Ish-ministri i Brendshëm i Shqipërisë, Sandër Lleshaj, ka reaguar në lidhje me tensionet në veri të Kosovës.

Përmes një postimi në facebook, ish-ministri thekson se të gjithë ata që mendojnë se autorët e masakrave në Ballkan mund të konvertohen në partnerë paqësorë e kanë gabim.

Sipas tij agresorët mund të ndryshojnë vetëm nëse ata munden qartësisht.

Gjithashtu ai bëri dhe një kritikë në lidhje me personat që sulmojnë kryeministrin Albin Kurti, duke thënë se çdo presion që i bëhet publikisht Albin Kurtit është në dëm të interesit kombëtar.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here