Shoqërimi i Fredi Belerit, Ministria e Jashtme e Greqisë: Ambasadorja greke do takojë Xhaçkën

0
151

Arrestimi në Himarë i Fredi Belerit, kandidatit për kryebashkiak i koalicionit “Bashkë Fitojmë” i cili dyshohet se akuzohet për shit-blerje votash ka shkaktuar dhe reagimin e Greqisë.

Ministria e Jashtme e Greqisë në nj njoftim për mediat bën me dije se Ambasadorja greke në Tiranë do takojë urgjentisht ministren e Jashtme shqiptare Olta Xhaçka.

Lajmi në përditësim…

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here