Zv.kryeministri jep dorëheqje pas akuzave për bullizëm/ Paloka: Në parlamentin e Edvinit do quhej “humor anglez”

0
165

Deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka ka ironizuar parlamentin shqiptar pas lajmit se zv/kryeministri britanik dha dorëheqjen pas akuzave për bullizëm.

Në Parlamentin e Edvinit, ky lajm do quhej thjeshte “humor anglez”.

Ne kemi një kryeministër që gjithë “politikën” e tij e ka të bazuar tek fyerjet dhe sharjet për qytetarët, gazetarët, opozitën e madje dhe për ata që mban rrotull si lolo’, shkruan Paloka në Facebook.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here