Propozimi i Alibeajt, Salianji: Vulën nga gjykata, hilen nga Basha, elektoratin e duan nga Berisha, bekimin nga Rama!

0
155

Deputeti i PD-së Ervin Salianji ka reaguar pas propozimit të Enkelejd Alibeajt për kandidatët e Primareve për të garuar për zgjedhjet e 14 majit me vulën e PD.

Salianji shkruan se kësaj i thonë mos bësh as punë as zanat, por t’i biesh qylit dhe të tallesh me demokratët!

“Vulën nga gjykata, hilen nga Basha, elektoratin e duan nga Berisha, bekimin nga Rama!

Kësaj i thonë mos bësh as punë as zanat, por t’i biesh qylit dhe të tallesh me demokratët!”, shkruan Salianji.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here