Dy deputetët demokrat i bashkohen për herë të parë Berishës në mbledhjen e Grupit Parlamentar

0
253

Dy deputetë demokratë, Lindia Metaliaj dhe Tomor Alizoti i janë bashkuar mbledhjes së grupit parlamentar të thirrur sot nga kreu i PD-së Sali Berisha në selinë blu.

Sipas burimeve për mediat, Tomorr Alizoti ka pranuar të jetë drejtues politik i Beratit.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here