Qesja në stomak/ Berisha: T’i kapërdish ato duhet shishe vaj ulliri se nuk shkojnë poshtë! Përdhosën një njeri të vdekur…

0
179

BerishaPërdhosën kufomën e njeriut të vdekur. Ku shkuan kamerat që filmuan? Patrulla e përgjithshme është e mbushur me individë të droguar dhe kur shoh këto zhvillime kam dyshime shumë më të mëdha se këto nuk bëhen nga policë normal. Pse s’kanë kartë identiteti, kjo do të thotë se të ndjekin të rinjtë dhe t’u marrin shpirtin? Të kapërdish qesen plastike është jashtë imagjinate, duhet të kesh një shishe vaj ulliri se ajo nuk shkon poshtë. Askush se fakton dot se pse një qese e tillë ra në stomak. S’mund të kishte gjë më të dhimbshme se sa vrasja e 32 vjecarit teka ai kthehej në shtëpi.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here