Ilir Meta vizitë te familja Hajdari: Shembulli i tij frymëzon më shumë se kurrë për guxim dhe ndryshim

0
178

Kreu i PL ishte sot per vizite ne familjen Hajdari, ku theksoi:

“Kënaqësi të vizitoja sot familjen e dashur Hajdari për të kujtuar Liderin e Lëvizjes Studentore dhe të Dhjetorit ’90, Azem Hajdarin.

Shembulli i tij frymëzon më shumë se kurrë për Guxim dhe Ndryshim.”

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here