FOTO/ Berisha selinë e PD-së, Lulzim Basha bën mbledhje me grupin e tij

0
124

Sali Berisha dhe Komisioni i Rithemelimit të PD, kanë hyrë në selinë e Partisë Demokratike, bashkë me mbështetës dhe simpatizantë.

Berisha deklaroi se drejtuesit e PD do të zhvillojnë mbledhje.

Ndërsa kryetari i shkarkuar, deputeti Lulzim Basha, po zhvillon edhe ai një mbledhje me disa nga të bindurit që ka në parti.

FOTO:

FOTO LAJM/ Berisha "merr" selinë, Lulzim Basha bën mbledhje

FOTO LAJM/ Berisha "merr" selinë, Lulzim Basha bën mbledhje

FOTO LAJM/ Berisha "merr" selinë, Lulzim Basha bën mbledhje

FOTO LAJM/ Berisha "merr" selinë, Lulzim Basha bën mbledhje

FOTO LAJM/ Berisha "merr" selinë, Lulzim Basha bën mbledhje

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here