UPS! Ish-konkurrenti nxjerr ”të palarat” e Përputhen: O emision i degjeneruar, mos u merrni me…

0
116

Ish konkurrenti i Përputhen, Eri Aga ka shpërthyer kundër emisionit, pasi një nga ish konkurrentët me të cilët ai ka patur përplasje, Dorjani, është rikthyer sërish për tu bërë pjesë në emision.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Eri ka publikuar videon nga sherri dhe krahas shkruan se Dorjanin e kanë futur në Përputhen për të provokuar atë në mënyrë që të përjashtohej për të mos nxjerrë të palarat e tyre.

Krahas ai ka treguar se shumë prej takimeve të tij në Përputhen janë prerë dhe se të gjitha ato që ka thënë në intervista rreth emisionit kanë dalë të vërteta.

“Meqe kto legenat e perputhjes nxjerrin videot e mia akoma dhe pse ka nji vit qe ka ndodh ja se e nxjerr un videon e paster qe ato jan perpjek me e mbulu.

Dhe ju doni me rrit audiencen me videot e mia ja se ju a rris un po njerzit e kan marr vesh kush jeni ju sepse e kam then e ne intervista qe kte morrin e keni fut per tmprovoku mu nervat edhe tme perjashtonit se e dinit qe po tisha un brenda ju nxirrja tgjitha tpalarat prandaj mi prisnit pjeset ne xhirime kur un thoja tverteten dhe per cdo gjo qe kam thon ne intervista ka dal e verteta ime o emision i degjenerum mos u merrnit me mu se ju pata len rehat po flija tani jam zgju nga gjumi dhe fillon punon trruri perseri per ekstremizma?..Edhe boni report prap me mbyll instan po mu nuk ma ha per nji instagram vetem tju degjeneroj juve le te mbyllet instagrami”, shkruan Eri krahas videos nga sherri.

 

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here