Dylgjeri tallet keq me dorëheqjen e Braçes/ I shkruan letër Ramës: Jam gati të punoj 1 javë gratis, si zëvendësi juaj. Shpresoj që ta merrni në konsideratë ju dhe faktori ndërkombëtar

0
565

Ditën e sotme zv.kryeministri Erion Brace suprizoi të gjithë opinionin publik, ku njoftoi përmes një publikimi në Facebook, se nuk do të ishte pjesë e Qeverisë së ardhshme dhe se kishte dhënë dorëheqjen nga zëvendësi i Ramës.

Dorëheqjen e Braces nuk e ka lënë pa ironizuar edhe gazetari i njohur Ylli Dylgjerim i cili përmes një postimi në Facebook shkruan:

Leter
Zoti Kryeminister!
Sapo mësova me dhimbje për dorëheqjen e zevendesit Tuaj Zotit Braçe nga posti qeveritar.
Me kete rast, meqe Ju jeni teper i ngarkuar me pune, jam gati te punoj 1 jave gratis, si zevendesi Juaj, deri ne formimin e kabinetit te ri qeveritar.
Mbetem me shprese se kerkesa ime do te merret ne konsiderate nga Ju dhe faktori nderkombetar.
Me respekt,
Dylgjeri

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here