“Ngelët të gjitha beqaret me qen”, Rozana Radi nuk duron më, “shpërthen” ndaj ndjekëses: Gra që hanë…

0
70

Ditën e djeshme Rozana Radi zbuloi për ndjekësit se familjes së saj i është shtuar një anëtar i ri. Këngëtarja adobtoi një qenushe të cilën vendosi ta quajë, Lily.

Ashtu “si dhe e do tradita”, Rozana Lilyn e prezantoi edhe me fansat e saj në Instagram, por mesa duket kjo foto e këngëtares nuk i ka pëlqyer njërës nga ndjekëset. Mes shumë mesazheve pozitive nuk mungoi një koment ofendues nga një grua të cilës Rozana nuk “ia përtoi” dhe iu kthye ashtu si e meritonte.

“Ngelët të gjitha beqaret me qen dhe ne mace”, i ka komentuar një ndjekëse Rozanës. Asaj nuk i ka shpëtuar ky koment dhe menjëherë i është kthyer ashpër.

“Beqare mos je vet shpirt se un se mbaj mend sa shume kohe ka kaluar kur kam qene, por edhe po te ishe cte hyn ne xhep ty qeni, macia, ime …. ty kur te solli nena ne jete cfar te mesoj? Ti besh llogarin te tjereve?!.Pse jeni kshu moj aman ! Gra qe han grat! Çfare mllefi ke qe rri ne insta e te del pune me punet e botes. Bej palester ose bej dicka qe te djersitesh se cliron energjit negative mos i nxirr ketu me emer dhe mbiemer se ja tani per dreq do te marrin portale! Edhe po e hoqe ti i kam bere foto un dhe do ta hedh ne story. Pse do te deshtosh nr daljen tende te pare Ose me mire degjo mua, hap nje profil fallco dhe opaaaa bjeri te gjitha grave, qeneve, maceve edhe zogjve po pate fuqi…. bjeri.moj cte plasi se me adres fallco do jesh. #graqehanegra #turp”, shkruan Rozana në koment.

218685854 245298330759537 5197940992888153689 n
Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here