Wanda Nara: Kështu nuk e keni parë më parë, ndryshimet në trupin e saj dhe fotot seksi

0
203

Gruaja dhe menaxherja e Mauro Icardit, Wada Nara provokon sërish pa ‘mëshirë’.

Modelja ndodhet në Itali për pushime dhe nuk ndalet së publikuari foto kryesisht me rroba banje, duke vendosur bukurinë e saj në plan të parë.

Por siç shihet në fotot e publikuara bukuroshja nga Argjentina, ka shtuar në peshë dhe kjo ka reflektuar tek të pasmet e saj, të cilat duken ndryshe nga herët e tjera.

Gjithësesi ajo mbetet seksi dhe ndez zjarr me pozat e saj.

Shihni fotot që ngritën dyshimet:

Image

Image

Image

Image

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here