Basha vijon takimet në Durrës: Demokratët nuk e pranojnë masakrën zgjedhore! Të bashkuar për të përmbushur misionin…

0
96

Kryetari në deturë i PD Lulzim Basha ka vijuar takimet me strukturat e partisë, në kuadër të zgjedhjeve të brendshme në 13 qershor.

‘Demokratët e qarkut të Durrësit nuk e pranojnë masakrën zgjedhore, nuk e pranojnë rënien e demokracisë. Ne jemi të bashkuar dhe gati për ta çuar deri në fund misionin që kemi marrë mbi supet tona’, shkruan Basha në Facebook.

Postimi i plotë i Lulzim Bashës:

Demokratët e qarkut të Durrësit nuk e pranojnë masakrën zgjedhore, nuk e pranojnë rënien e demokracisë. Ne jemi të bashkuar dhe gati për ta çuar deri në fund misionin që kemi marrë mbi supet tona. Ne do mbrojmë demokracinë dhe do sjellim një të ardhme më të mirë për Shqipërinë dhe shqiptarët.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here