Qindra satelitë përshkrojnë qiellin e Tiranës, vargu i dritave mund të shihet me sy të lirë

0
143

Qindra satelitë kanë përshkruar qiellin mbrëmjen e sotme. Nga videoja e siguruar nga Dosja.al, shihen satelitët, të cilët ecin varg dhe me një distancë të njëjtë nga njëri-tjetri.

Kjo nuk është hera e parë që satelitë kanë përshkruar qiellin e Shqipërisë, pasi vitin e kaluar vargu i dritave të satelitëve janë parë disa herë më sy të lirë.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here