Meta thirrje shqipëtarëve: Dilni votoni. Këto janë për 100 vitet e ardhshme

0
1

Presidenti Ilir Meta deklaroi sot në një intervistë për “TV Apollon” në Fier i ka bere thirrje shqipetareve qe te dalin masivisht ne zgjedhje, dhe se keto zgjedhje jane per 100 vitet e ardhshme.

Presidenti Meta: I ftoj të gjithë qytetarët e Fierit dhe të mbarë Shqipërisë të shkojnë drejt qendrave të votimit më 25 Prill.
Të ndërgjegjësohemi që me anë të votës së lirë të ndërtojmë të ardhmen e fëmijëve tanë në Shqipëri, dhe të shmangim çdo konflikt të panevojshëm ditën e votimit.
E përsëris që këto janë zgjedhje të cilat janë për 100 vitet e ardhshme, të tregojmë qytetari dhe demokraci në zgjedhje.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here