Meta tallet keq me Ramën: E ftoj në debat televiziv, por nuk do të vijë, sepse i ra të fikët edhe nga Babaramo

0
1

Presidenti Meta i ftuar ne televizionin “6+1 Vlora” ka dekalruar se e ka ftuar ne debat televiziv Ramen, por qe ai nuk do te beje nje gje te tille sepse ra te fiket edhe nga gazetari Ilir Babaramo.

Presidenti Meta: E ftoj Ramen per te disaten here per nje debat televiziv ne Vlore. Por jam i bindur se nuk do te vije sa kohe atij i ra te fiket edhe nga Babaramo. Kjo tregon qarte qe eshte ne gjendje shume te rende.
Edi ka frike te ballafaqohet me mua para Vlores dhe para te gjithe popullit sepse e ndjen qe eshte i humbur ne debat, pa filluar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here