“Do ta kufizoj mandatin e kryeministrit”, Basha: Rama nuk vjen në debat sepse nuk…

0
1

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i ftuar në “Open”, është shprehur se do ta kufizoj mandatin e kryeministrit në maksimumin 2. Po ashtu Basha tha se Rama nuk vjen në debat sepse nuk ka përgjigje për shqiptarët se çfarë ka bërë në 8 vjet.

Fjala e Bashes

Do ta kufizoj me ligj mandatin e kryeministrit në maksimumi 2. Çfarë nuk bën dot në 8 vite, nuk e bën dot më kurrë.
Vota në 25 prill është e sigurt për ti dhënë fund kohës së këtij kryeministri dhe marifetit të shitblerjes së votës.
Rama nuk vjen në debat sepse nuk ka përgjigje për shqiptarët se çfarë ka bërë në 8 vjet

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here