VIDEO/ Të plagosurit e Elbasanit mbërrijnë në Spitalin e Traumës

0
2

Tre të plagosur nga masakra e mesditës së sotme në Elbasan kanë mbërritur në spitalin e Traumës në Tiranë për mjekim më të specializuar.

Bëhet fjalë për Pavlo Vuksani (50 vjeç), Eltjon Bodinaku (32 vjeç) dhe  Emiljano Prenga (39 vjeç).

E plagosura e katërt, efektivja e policisë Xhensila Sota (27 vjeç), mbetet e shtruar në spitalin e Elbasanit, jashtë rrezikut për jetën.

Ajo mori një plumb në këmbë dhe fatmirësisht, sipas mjekëve, gjendja e saj është e mirë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here