Flakë dhe tym i zi dalin nga dritarja, përfshihet nga zjarri një apartament tek “Asllan Rusi”

0
1

Një apartament është përfshirë nga zjarri pasditen e sotme në zonën e Zogut të Zi, në një pallat afër pallatit të sportit “Asllan Rusi”.

Deri më tani nuk dihet nëse ka persona të lënduar, ndërsa nuk dihen po ashtu edhe rrethanat se si ka ndodhur ngjarja.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here