Detaje të reja/ Nxirret nga lumi Shkumbin trupi i gruas së pajetë

0
2

Grupi i një gruaje të pajetë është gjetur në shtratin e lumit Shkumbin në afërsi të fshatit Jagodinë.

Trupi i viktimës është i dekompozuar në një pjesë të madhe të saj, duke e bërë të pamundur identifikimin e kufomës.

Pasi është evidentuar nga banorët e zonës, ka qenë policia ajo e cila ka bërë nxjerrjen e trupit nga shtrati i lumit, për të vijuar më pas ekspertizën dhe identifikimin e saj.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave që mund te kënë çuar në mbytjen e gruas.

Lexo edhe

Gjendet i pajetë një person, dyshohet se është mbytur në lumin Shkumbin

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here