LAJM I FUNDIT/ 60 vjeçari i jep fund jetës me armë gjahu

0
1

 

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë këtë mbremje ku një 60 vjecar është vetvrarë me armë zjarri.

 

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 21:00, në Astir, në banesën e tij dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu çifte shtetasi F. I., rreth 60 vjeç, banues në Astir Tiranë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here