Rilindasit bëjnë fushatë ‘vrimave’…

0
1

Kandidati i LSI-së në Berat, Lefter Maliqi, shprehet se përfaqësuesit e PS nuk takojnë me njerëzit, pasi kanë frikë nga përballja me premtimet e pambajtura.

Në një mesazh në rrjetet sociale, Maliqi shprehet se fitorja e opozitës do të nisë nga qarku i Beratit.

 

POSTIMI I PLOTE

“Në çdo shtëpi, në çdo oborr, lëndinë e mal, të gjithë na bashkohen si shansi i vetëm për të shpëtuar Shqipërinë dhe shqiptarët.

Rilindasit bëjnë fushatë ‘vrimave’ sepse ballë për ballë me qytetarët kanë marrë atë që meritojnë.

Secili nga mavitë po nxiton ti shpëtojë asaj që e pret pas 25 Prillit. Votoni nr 6 LSI – Votoni nr 7 Lefter Maliqi! Fitorja e Opozitës së Bashkuar nis nga Berati!”,- shkruan Lefter Maliqi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here