Kandidati i LSI: Asnjë sekondë ndalesë drejt referendumit të 25 prillit

0
2

Kandidati i LSI në qarkun e Vlorës, Dikens Bushaj, shprehet se Vlora do të votojë më 25 prill vajzat dhe djemtë e saj. Në një video të postuar në Facebook, Bushaj shprehet se uragani i fitores së LSI nis nga Vlora e pavarësisë.

 

Postimi i plote

Më 25 prill, Vlora voton vajzat dhe djemtë e saj!
Nga Vlora e Pavarësisë nis uragani i fitores së rinisë, LSI-së🌹 dhe të gjithë Shqipërisë! 🇦🇱
Asnjë sekondë ndalesë drejt referendumit të 25 prillit, ditës së triumfit të rinisë vlonjate!
VOTO LSI!🌹 VOTO NUMRIN 6! ✅

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here