“Super Vojo kundër Lali Erit”, Njihuni me lojën më të re politike

0
429

Kandidati i Lëvizjes Socialiste për Integrim në Tiranë, Vojo Bregu ka ka publikuar një lojë online në internet. Mesa duket Vojo ka zgjedhur të bëjë fushatë ndryshe nga kandidatët e tjerë.

Në këtë lojë  heroi është  “Super Vojo” dhe ndeshet me Lali Erin.

Heroi i lojës ndeshet me ndërtuesit e kullave, betionierët e bashkisë dhe sekserët e ndërtimeve shumkatëshe në Tiranë.

Loja mund të shkarkohet në këtë link: Super Vojo 

 

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here